Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JESTEM MATKĄ I POPROSTU TO SĄ KPINY CO WYPRAIWJĄ Z NASZYMI POCIECHAMI . mOJE DZIECKO PRZYSZŁO ZAŁAMANE. CHCIAŁABYM PRZEKONAĆ SIĘ O POZIOMIE WIEDZY TYCH KRETYNÓW UKŁADAJĄCYCH TESTY. JA BYM TEŻ MOŁA IM ZROBIĆ TEST............ ALE WZYWAM WSZYSTKICH RODZICÓW DO SOLIIDARYZOWANIA SIĘ, PRZECIEŻ CHODZI O NASZE DZIECI . MOŻE MINISTER EDUKACJI ZAINTERESOWAŁABY SIĘ TEGO RODZAJU TESTAMI I NIECH WYCIĄGNIE KTOŚ WRESZCIE WNIOSEK Z TEJ DURNEJ REFORMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test to po prostu totalna masakra! Na początku zdawało mi się ze była BANALNY! A teraz patrzę na odp. i 7 odp. z zadań zamkniętych mam ŹLE!! Ludzie! To jest przegięcie! jestem jedną z najlepszych uczniów w klasie a test był DLA MNIE okropny! Współczuję jeszcze bardziej tym słabszym! ((( Myślałam że wyjdzie mi dużo lepiej! Teraz MAX będę miała 33 punkty! A na próbnym miałam 36 byłam na drugim miejscu! Ale jedno doceniam w tym teście: opowiadanie! Był prosty temat i od ręki napisałam! ( Mam nadzieje że dobrze xD) A wy? Jak sądzicie, czy wypracowanie było proste??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test nie był absolutnie przeznaczony na godzinę. powinno byc troszke mniej matematyki w zadaniach zamkniętych(a każde prawie trzeba było obliczyc). Jako nauczycielka uważam, że Pani minister sie nie popisała zatwierdzjąc taki NAWAŁ matematyki. Szkoda, bo mam klasę bardzo mocną, a z braku czasu nie rozwiązali wszystkich zadań. Szkoda słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na szczęście zdążyłam zrobić wszystkie tylko że niektóre źle;((( Najgorzej wyszłam w zamkniętych;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyki zdecydowanie za dużo. Nie było ani jednego zadania z historii. W mojej szkole wiele osób nie skończyło tego sprawdzianu, czasu zdecydowanie za mało. Ogólnie ten sprawdzian był fatalny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem 21 zadania.. jak może orzeł zjeść lisa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Veels napisał:
Ale jedno doceniam w tym teście: opowiadanie! Był prosty temat i od ręki napisałam! ( Mam nadzieje że dobrze xD) A wy? Jak sądzicie, czy wypracowanie było proste?
Tak, to akurat było proste, ale zbyt czasochłonne. Zamiast tego mogli dać coś krótszego, np. list albo ogłoszenie. A nie dość, że to wypracowanie zajmowało mnóstwo czasu, to z matematyki 2 tekstowe, a i w wiekszości zamnkniętych było sporo liczenia. Jestem najlepszą uczennicą w klasie, z polskiego mam szóstke, z matematyki czwórkę z plusem i mimo wszystko czuję, że źle mi poszło. A najbardziej martwię sie o tych gorszych uczniów i tych, którzy chca iśc do nierejonowego gimnazjum. ja na szczęscie nie mam takiego problemu, bo niedaleko mojego domu jest dobre gimnazjum, więc sie dostanę. Ale co to za idiota układał ten sprawdzian?!? Temu, kto podpisał, chyba całkowicie za przeproszeniem pizdło w dekiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w całym teście zrobiłam 4 błędy, tzn. 3 w zadaniach zamkniętych i jedno w otwartych, dokładniej w tym o pensjonacie, bo wybrałam malwę xD nie wiem co mi strzeliło do głowy, przecież on był czynny w lipcu tylko przez 10 dni a potrzebnych było 14. żall.xd a matme miała cała dobrze, chodzi o zadania tekstowe, no a z wypracowaniami nigdy nie mam problemu, więc i teeraz powinno byc ok. ogólnie mówiąc nie stresuję sie xdd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram kolesia nademna orzel waga powiedzmy 7kg a lis 15 to jak o ma go podniesc beznadzieja nie powinni tego dawac zal kolesi nie umieli czego innego wymyslec tamta na gorze niech sie tak nie przechwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem szóstoklasistkom i też niemam już średniej 5.00 i test wydawał mi się łatwy, bo ostatnie było łatwe, a właśnie tego bałam się najbardziej. Ale, jak nigdy, było dużo dość trudnych zadań matematycznych, a ja z matmy nie jestem dobra i miałam jedno otwarte z matmy całkowicie źle ( , a w drugim pomyliłam się w wyniku, albo raczej na odwrót Na teście niebyło też wieków, pytań ze słownikami i w ogóle było mało z polskiego. Było też za mało czasu na cały test, bo dużo zadań matematycznych, które wymagały liczenia oraz 3 długie teksty do czytania zabierały mnóstwo czasu. Powinno być conajmniej jedną i pół godziny nie godzinę!!! ( Ja ostatnie zadanie myślałam, że niezdąże zrobić, bo zaczęłam o 9.45 , a o 9.55 kończył się sprawdzian, więc miałam tylko dziesięć minut, ale na szczęście zdążyłam napisać prawie całą stronę ) Ale założę się, że jakby twórcom tego sprawdzianu, albo komuś innemu dorosłemu dać ten sprawdzian żeby go napisał bezbłędnie w godzinę to napewno by niedzążył!!! ;(( ;| ;/ Ile macie punktów???? Ja jak narazie z zamkniętych mam 15 punktów!!!! Troche słabo mi tym razem wypadło ( ;(( na próbnym miałam więcej. Wyniki chyba 28 maja??? Ciekawe ile bede miała punktów. Dobrze by było żebym miała chociaż 30...... POZDRAWIAM WSZYSTKICH I WSZYSTKICH TYCH, KTÓŻY PISALI TEN TEST, SZÓSTOKLASISTÓW CZYLI NAS!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lukas' date='3.04.2009, 16:35:52' post='113105'] popieram kolesia nademna orzel waga powiedzmy 7kg a lis 15 to jak o ma go podniesc beznadzieja nie powinni tego dawac zal kolesi nie umieli czego innego wymyslec .dla mnie akurat o tym paliwe bylo latwe.Te opakowania naklejki i rozne pier***y na testy to chyba dla picu jak taki poje... test zrobili jak patrze im nowsza wladza tym wszystko staje sie glupsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde no, test nie był wcale trudny ale wyłożyłam się na banalnych pytaniach! w zadaniach z matmy nigdy nie byłam dobra i to zawaliłam kompletnie ale z części humanistycznej zawsze na próbnych miałam maksymalną ilość punktów, a teraz? porażka.. jeszcze przepadła moja nadzieja, że dostanę się do dobrego gimnazjum, nie do żadnej rejonówki .;| czy ten test na maxa wpływa na przyjęcie do dobrej szkoły? jeśli mam kilka konkursów z matmy i dużo zawodów wojewódzkich itp. to może da się jakoś nadrobić ten denny test ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawka_ *jeśli mam osiągnięcia z konkursów z j.polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem z tym lisem i orłem to była kompetna massakraaaaa.No jak orzeł może zjeść lisa? trochę za mało czasu było na te wszystkie zadania, a szczególnie otwarte.Ja tam uważam że ci co układali ten test powinni co najmniej przez 4 lata chodzić na leczenie głowy hihi Na szczęście temat był łatwy w ostatnim zadaniu i jakoś na ostatnią chwilę napisałam , ale z tym paliwem to mam źle POZDRO DLA WSZYSTKICH SZÓSTOKLASISTÓW W CAŁEJ POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ne wiem dokładnie, kto układał ten test, ale chciałam mu pogratulować kopem w tyłek. Z tego co się dowiedziałam było 12 zadań z matematyki, a np. z historii zero... To jest bez sensu. Przynajmniej ten test. W zeszłym roku było po prostu banalne. Miałam chyba 37 pkt(z neta ściągnijcie). Ugrh.... A z tym lisem i orłem itd. było kompletnie BEZ SENSU!!! Może cały czas to powtarzam, ale przynajmniej to prawda. To był test raczej dla małych kujonków(bez obrazy), a nie dla przeciętnych ludzi. Już się nastawiałam, że ten test wyjdzie mi tak jak próbny a tu wielkie Gie. Gratuluję tej całej OKE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marsowa napisał:
nie będzie musiała tego liczyć tylko zaptya się sprzedawczyni ile kosztuje mwahahahaha XDDDDD moim zdaniem ten test był żalowy o__O najgorszy jaki robiłam na próbnym miała 36 pkt a z tego pewnie ze 20 ;// żal mi tych co go robili niech się postawią na naszym miejscu i rozwiążą taki test pewnie by go nie zdali xDD nie każdy uczeń jest jakimś geniuszem matematycznym o__O i nie każdy będzie umiał to wszystko rozwiązać o__O jednym słowem : M A S A K R A ! ! ![/quote] Logiczne, że skoro układali, to znają odpowiedź.
Gość napisał:
Test niby nie był taki trudny, ale pożarła mnie trema popełniłam błędy w prostych pytaniach ;([/quote] Ja dwa lata temu też poległam na banalnym pytaniu.
Anka napisał:
Niestety, tu Cię rozczaruję. Potrafię obliczyć "o ile bedzie tansza po obniżce 20% moja wymarzona bluzka". Wnioskuje, że jesteś od nas starsza i teraz "kozaczysz" bo testy w poprzednich latach były zdecydowanie łatwiejsze. Kazdy test jest trudny na swoj sposob, wiec Ty tez sie bałaś o swoje wyniki. To ze jesteśmy młodsi od Ciebie, wcale nie znaczy, że jestesmy głupsi, co próbujesz udowodnić sugerując, że w przyszłości nie obliczę sobie ceny po obniżce. Starszy- nie zawsze znaczy mądrzejszy, a traktowanie młodszych jak "nierozumne istoty" świadczy o tym, jaka jestes. Przypomne Ci, ze kiedyś sama byłas w naszym wieku i pisząc test rowniez sie denerwowałaś, więc chyba nieodpowiednie są kierowane do nas zwroty typu: "żal mi was".
Dobrze wnioskujesz. O wyniki się nie bałam, bo wiedziałam, że tak czy siak mnie przyjmą. Ale muszę przyznać, że stresa miałam. (przez co się wyłożyłam na jednym pytaniu) [quote name='J23' post='112958' date='3.04.2009, 10:38:36']JESTEM MATKĄ I POPROSTU TO SĄ KPINY CO WYPRAIWJĄ Z NASZYMI POCIECHAMI . mOJE DZIECKO PRZYSZŁO ZAŁAMANE. CHCIAŁABYM PRZEKONAĆ SIĘ O POZIOMIE WIEDZY TYCH KRETYNÓW UKŁADAJĄCYCH TESTY. JA BYM TEŻ MOŁA IM ZROBIĆ TEST............ ALE WZYWAM WSZYSTKICH RODZICÓW DO SOLIIDARYZOWANIA SIĘ, PRZECIEŻ CHODZI O NASZE DZIECI . MOŻE MINISTER EDUKACJI ZAINTERESOWAŁABY SIĘ TEGO RODZAJU TESTAMI I NIECH WYCIĄGNIE KTOŚ WRESZCIE WNIOSEK Z TEJ DURNEJ REFORMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Radzę wyłączyć CAPS LOCKA i zainstalować mozillę, co podkreśla błędy, literówki. Kropeczki stawia się albo trzy, albo jedną, a nie całe mnóstwo. Tak samo z wykrzyknikami. Rozumiem pani frustrację, ale zacytuję Prachtetta:"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." Powtórzę raz jeszcze, skoro układali testy to i je rozwiążą. [quote name='Kasztan/rydzka' post='112683' date='2.04.2009, 18:50:57']Hello!!!!! Co to było ktos chyba pomylił testy i zamiast dla szóstoklasistów dal dla gimnazjalistów!!!!! Komplentna masakra. Mam pytanie czy ci nienormalni ludzie którzy robią coś takiego sami to rozwiązuja. Aha i się pytam gdzie jest Historia??? Czy ci ludzie wogole myslą??? Z próbnego mieć 39 a z prawdziwego 20 czy to jest normalne???
Testu dla gimnazjalistów byś nie pojęła, bejb. Humana może troszkę, ale na matmie byś się wyłożyła. Powtórzę po raz trzeci: JEŻELI KTOŚ UKŁADA TESTY TO ZNACZY, ŻE POTRAFI JE ROZWIĄZAĆ. Ludzie, którzy układali te testy mają studia wyższe ukończone, więc dla nich to banał. Podsumowując: Ja kozaczę, a wy sracie przez głupie testy. O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja może zacznę od tego że testu nie pisałam bo byłam chora ... teraz będę go musiała napisać 3 czerwca I bardzo się ciesze bo ten test był trudny xD . Rano weszłam w internet i myślałam że się ze szczęścia posikam że nie pisałam bo ten test to jakaś totalna masakra ! Nie było zupełnie nic z historii co się jeszcze nie zdarzyło bo zawsze ale to zawsze było pytanie o wieki ! Polskiego nie było prawie w ogóle ... wszyscy pewnie zakłuwali środki stylistyczne, rozbiory zdania , jak się pisze listy , opisy , opowiadanie oraz powtarzali sobie lektury a tu za przeproszeniem d*** . Królem testy była pani matematyka. W każdym zadaniu które było z matmy było trzeba coś liczyć i szło na to bardzo dużo czasu którego potem zabrakło na napisanie dobrego opowiadania . Moja mama przyniosła gazetę wyborczą i rozwiązała ten test stwierdzając że jest bardzo trudny . Skoro twierdzi tak rodzic znaczy że tak musi być ! Następnie test rozwiązałam ja. Wyszło mi 39/40 Wyszło mi aż tak wysoko tylko dlatego że pisałam ten test leżąc sobie w łóżku popijając kakao Ja uważam że test był stanowczo za trudny . Jest to stanowczo nie sprawiedliwe że raz test jest łatwy ze mogą go napisać czwartaki a raz taki trudny że maja z nim problemy dorośli to chyba coś nie halo ... Ciekawi mnie czy w tym roku średnia krajowa przekroczy 20,0 .... Pozdrowienia dla wszystkich piszących ten test I dla tych co go układali bo chyba mają jakieś problemy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej, czy ktoś ma punktację za zadanie 21 ????? jest mi pilnie potrzebna;)odpiszcie jak macie....!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no nie...max będę miał 33 pkt ;// z próbnego miałem 40/40 xdd koszmar! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie racje popierwam was ten test był tragiczny ::<:<:<:,:,::<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...